Dnes evidujeme v naší databázi "565" volných pracovních pozic, od "21" společností.

FIRMY HLEDAJÍCÍ NEJVÍCE LIDÍ V SOUČASTNOSTI:

1/ ČESKÁ SPOŘITELNA - 174 volných pracovních pozic

2/ ŠKODA AUTO - 122 volných pracovních pozic

3/ ČSOB POJIŠŤOVNA - 98 volných pracovních pozic

4/ AAA AUTO - 39 volných pracovních pozic

5/ STUDENT AGENCY - 25 volných pracovních pozic

6/ KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA - 25 volných pracovních pozic

7/ E.on - 16 volných pracovních pozic

8/ AXA BANK - 12 volných pracovních pozic

chcete i Vy svou firmu vidět na hlavní stránce? Kontaktujte nás >>> ZDE <<<

Diskusní téma: Jobinzert

Pracovník ostrahy Praha, Černý Most, Čakovice, Zličín, zóna až 120,-/hod.

Datum: 26.02.2018 | Vložil: Rulíková Hana

CO VÁM NABÍZÍME?
• Platové možnosti pro pracovníky zóna až 120,- Kč/h
• Možnost příspěvku na dopravu až 500,-Kč
• Možnost příspěvku na ubytovnu
• Stravenky v hodnotě 70Kč ihned po odpracované směně
• Individuální plánování směn dle Vaší volby – denní, noční, víkendy
• získání certifikátu strážného za výhodných podmínek
• Přívětivý pracovní kolektiv a dobrou partu

JSTE NÁŠ ČLOVĚK, KDYŽ MÁTE:
• Čistý trestní rejstřík
• 18 let a více
• Upravený vzhled a slušné vystupování

Náplní Vaší práce bude:
ostraha obchodního domu
spolupráci při zadržení pachatele trestné činnosti
komunikace se zákazníky

V případě zájmu volejte na tel. 775 430 781 nebo mailem: ruzickova@avesplus.cz

Hledáme spolehlivé vrátné /pouze ID nebo OZZ/ na naši zakázku v Pardubicích

Datum: 22.02.2018 | Vložil: Rulíková Hana

Náplň práce:
obsluha vrátnice
evidence vozidel
kontrolní činnost

Čistý trestní rejstřík
18 let a více
Upravený vzhled a slušné vystupování
Zájem o dlouhodobou spolupráci

CO VÁM NABÍZÍME
Individuální plánování směn dle Vaší volby – denní, noční, víkendy
Motivační platové podmínky
Příspěvek na dopravu až 500,-Kč
Příspěvek na ubytovnu až 2.500,-Kč
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 5000,- Kč za každého zaměstnance,
kterého k nám přivedete
Možnost finanční zálohy
Získání certifikátu strážný za výhodných podmínek
Přívětivý pracovní kolektiv a dobrou partu

Hledáme spolehlivé noční vrátné /pouze ID nebo OZZ/ na naši zakázku v Liberci

- obsluha vrátnice
- evidence vozidel
- kontrolní a pochůzková činnost

Požadujeme:
-čistý TR
-spolehlivost a ochotu pracovat
-zodpovědnost

Nabízíme:
- stálou práci na hlavní pracovní poměr
- možnost volby směn
- příspěvek na dopravu, ubytovnu
-možnost získání certifikátu strážný

V případě zájmu volejte na tel. číslo 775 430 781 nebo piště na email ruzickova@avesplus.cz

Pracovník ostrahy /pro ID nebo OZZ/ OC Čakovice, Černý Most, Zličín

* kontrolní a pochůzková činnost
* detektivní činnost na prodejní ploše
* ostraha obchodního domu (denní, noční)
* strážce v obleku za pokladní zónou

Požadujeme:
* min. věk 18 let
* trestní bezúhonnost
* upravený vzhled a slušné vystupování
* zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
*práci na HPP
* firemní oděv a profesionální zaškolení
* stravenky v hodnotě 70,- Kč
* šestihodinové směny
* získání certifikátu strážný za výhodných podmínek
* příspěvek na ubytovnu, dopravu

Pracovník ostrahy Praha, Černý Most, Čakovice, Zličín, mzda až 120,-/hod.

Záznamy: 21 - 25 ze 162
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek